Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Mesto lásky

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Mesto lásky
kódPE143838
ISBN
EAN9788089482931
Autor
Vydavatel
Cena s DPH247 Kč
Cena bez DPH214.8 Kč
Doporučená cena290 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 247 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.


Na okraji indického Forbesgaňdžu leží štvrť, ktorú nazývajú Prém Nagar – Mesto lásky. Aj keď toto označenie vyznieva poeticky, skrýva sa za ním niečo temné. V Prém Nagare žije kasta nátov – najchudobnejšia komunita v Indii, ktorej príslušníkmi indická spoločnosť opovrhuje a štíti sa ich čo i len dotknúť. Dlhé desaťročia nútia nátski muži svoje manželky, dcéry a sestry, aby sa zúčastňovali obchodu s bielym mäsom a ktokoľvek sa odváži prelomiť túto tradíciu, riskuje, že ho vlastná rodina zavrhne.Tamannu ešte ako dievčatko uniesli a predali nátom, a hoci sa jej v devätnástich rokoch podarilo ujsť, zaplatila za to vysokú cenu – opustila svoju päťročnú dcéru Rúpu. Jediné, na čo od toho momentu myslela, bolo to, ako ju vyslobodiť z pazúrov Džabbára Asláma, jedného z hlavných postáv obchodu.O osem rokov neskôr si Tamanná uvedomuje, že Rúpin čas sa kráti, a tak požiada o pomoc políciu a organizáciu Pukár (čo v hindčine značí výkrik), ktorá bojuje proti kupčeniu s ľuďmi. Na jej čele stojí Rukminí, ale tá má k dispozícii len obmedzené prostriedky. Kto by však odmietol pomoc matke, ktorá chce zachrániť dcéru?Anne Ch. Ostbyová so surovou otvorenosťou načrtáva skutočné osudy jedných z najzraniteľnejších žien a detí na svete. Mesto lásky je krutý a pútavý príbeh, ktorý vám zaručene vyrazí dych.„...bolo to Mesto lásky na okraji Forbesgaňdžu, kadiaľ celé dni a noci premávajú hrkotajúce nákladiaky smerujúce na sever k indicko-nepálskej hranici. Mesto lásky, kde príslušnosť ku kaste nátov ide ruka v ruke s údelom nazývať tieto krivé chatrče domovom a za špinavými závesmi v nich pokračovať v storočnej tradícii. Mesto lásky s jeho vlastným životom a zákonmi, jeho vlastnými zvyklosťami a starosťami.“

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 29.9.2020 a svátek má
Michal, zítra Jeroným.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy