Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

MemoMapka slovenčiny 1

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha MemoMapka slovenčiny 1
kódPE111744
ISBN
EAN9788089160761
Autor
VydavatelDidaktis
Cena s DPH129 Kč
Cena bez DPH112.2 Kč
Doporučená cena145 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 129 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

MemoMapka slovenčiny 1 obsahuje všetky dôležité pojmy a poznatky zo slovenského jazyka v rozsahu 1. až 4. ročníka základnej školy. Je to praktická pomôcka pre žiakov, učiteľov a rodičov, pretože umožní lepšie pochopenie a osvojenie si učiva slovenčiny.V MemoMapke slovenčiny 1 sa žiak dozvie, čo je to jazyk, slovo, veta, hlásky, slabiky. Naučí sa:

  • hlavné zásady pravopisu,
  • vybrané slová,
  • spodobovanie,
  • slovné druhy,
  • vzory podstatných a prídavných mien
  • základy ústnej a písomnej komunikácie.


MemoMapka je užitočná a vhodná na každodenné používanie pri vyučovaní ako aj na opakovanie učiva v 5. ročníku základnej školy. Je zvlášť vhodná pre rodičov, ak chcú lepšie porozumieť slovenčine, ktorú sa učí ich dieťa.Edícia MemoMapky predstavuje sadu titulov určených zvlášť pre 1. a 2. stupeň základnej školy. Jednotlivé MemoMapky obsahujú všetky dôležité pojmy a poznatky z učiva konkrétnych predmetov na základnej škole. Je to praktická pomôcka pre žiakov, učiteľov a rodičov, pretože umožňuje lepšie pochopenie a osvojenie si učiva konkrétnych predmetov, bez ktorého sa ďalej žiaci nezaobídu.Plnofarebné, prehľadné spracovanie obsahuje okrem vysvetlení aj konkrétne príklady, ilustrácie, schémy, fotografie a názorné ukážky, ktoré napomôžu lepšie pochopiť učivo. V blokoch učiva sú vzájomne prepojené znalosti z jednotlivých ročníkov.
MemoMapky sú užitočnou a vhodnou pomôckou pre každodenné používanie pri vyučovaní a tiež na opakovanie učiva.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 27.9.2020 a svátek má
Jonáš, zítra Václav.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy