Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

MemoMapka chémie

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha MemoMapka chémie
kódPE124236
ISBN
EAN9788089160921
Autor
VydavatelDidaktis
Cena s DPH159 Kč
Cena bez DPH138.3 Kč
Doporučená cena183 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 159 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

MemoMapka chémie obsahuje všetky dôležité pojmy a poznatky usporiadané v tematických blokoch. Moderné spracovanie vychádza z praktického uplatnenia pojmových máp. Hlavnou prednosťou tohto inovatívneho prístupu je vzájomné prepojenie znalostí z jednotlivých ročníkov. MemoMapka zároveň vysvetľuje dôležité pojmy, čím pomáha cieľavedome si osvojovať základy predmetu, bez ktorých sa žiaci ďalej nezaobídu.Tento cieľ - nielen poznať, ale aj pochopiť - podporuje aj dômyselný spôsob spracovania: farebnosť, vysvetlenia doplnené o konkrétne príklady a názorné fotografie a ilustrácie. Prijatie poznatkov tak prebieha hladko a prirodzene.Tematické bloky: • Látka, chemicky čistá látka, vlastnosti látok,

 • Zmesi a roztoky, oddeľovanie zložiek zmesi,

 • Atómy a chemické prvky, stavba atómu,

 • Periodická sústava chemických prvkov, periodický zákon,

 • Chemická väzba, molekuly, zlúčeniny,

 • Ióny, iónová väzba,

 • Chemické reakcie, chemické rovnice, druhy chemických reakcií,

 • Niektoré chemické prvky a ich zlúčeniny: kovové a nekovové prvky, halogenidy, oxidy,

 • Kyseliny, hydroxidy, soli,

 • Uhľovodíky - alkány, alkény, alkíny, arény,

 • Deriváty uhľovodíkov - halogénderiváty, hydroxyderiváty, karboxylové kyseliny,

 • Biolátky - sacharidy, tuky, bielkoviny, vitamíny, enzýmy, hormóny,

 • Mykromolekulové látky,

 • Mydlá a saponáty,

 • Liečivá.


MemoMapka chémie je vhodná na každodenné používanie na vyučovaní i doma, aj na opakovanie učiva 2. stupňa základnej školy. Užitočná je aj pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom pomôcť s chémiou.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 30.9.2020 a svátek má
Jeroným, zítra Igor.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy