Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Medzinárodné ekonomické právo

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Medzinárodné ekonomické právo
kódPE123694
ISBN
EAN9788089374120
Autor
VydavatelEurounion
Cena s DPH333 Kč
Cena bez DPH289.6 Kč
Doporučená cena392 Kč
Ušetříte59 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 333 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Podnikanie v globálnom prostredí je determinované okrem iného aj relevantným právnym rámcom a má širšie súvislosti. Na rozvoji medzinárodného podnikania sa podieľajú nielen štáty, medzinárodné organizácie, ale aj iné subjekty, a to predovšetkým nadnárodné spoločnosti. Právny rámec pre výkon podnikateľskej činnosti v globálnom prostredí je založený vo väčšej miere na medzinárodných zmluvách, dohovoroch a právnych aktoch medzinárodných organizácií a na vnútroštátnych právnych predpisoch. V záujme prispôsobovania výchovno-vzdelávacieho procesu na FM UK v Bratislave medzinárodným štandardom daná problematika je súčasťou aj vzdelávania v študijnom programe Medzinárodný manažment. Za týmto účelom D. Nováčková a P. Milošovičová pripravili učebnicu s názvom "Medzinárodné ekonomické právo", ktorá je koncipovaná tak, aby zahŕňala všeobecnú teóriu o medzinárodnom ekonomickom práve a najmä, aby zohľadňovala aj aktuálne trendy týkajúce sa rozvoja medzinárodných hospodárskych vzťahov a medzinárodných investičných vzťahov na Slovensku. Autorky prispôsobili študijné texty požiadavkám Nemeckého programu FM UK v Bratislave a zohľadnili aj požiadavky praxe vzhľadom na skutočnosť, že študenti FM UK v Bratislave sú pripravovaní na rakúsky a nemecký trh práce alebo na výkon práce v zahraničných obchodných spoločnostiach pôsobiacich na Slovensku, kde využijú svoje odborné kompetencie a jazykové znalosti.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 21.9.2020 a svátek má
Matouš, zítra Darina.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy