Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Medvěd a drak

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Medvěd a drak
kódPE30841
ISBN
EAN9788072575107
Autor
VydavatelBB/art s.r.o.
Cena s DPH254 Kč
Cena bez DPH220.9 Kč
Doporučená cena299 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 254 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Romány Toma Clancyho se proslavily nejen svým dramatickým nábojem a stupňovaným dějem, ale i pronikavou předvídavostí budoucích událostí. Jack Ryan zvolený za prezidenta zjišťuje, že tato funkce není vůbec žádný med: domácí problémy na něj čekají za každým rohem; výkonnost asijských ekonomik prudce klesá a v Moskvě se kdosi pokusil o atentát na šéfa SVR – nástupnické organizace KGB – a to s granátem na raketový pohon. Situace v Rusku je nestabilní i bez podobných atentátů, největší potíže však působí totožnost potenciálních atentátníků. Byli to političtí oponenti, mafie nebo vzbouření příslušníci bývalého výboru pro státní bezpečnost? Nebo se tu snad odehrává něco mnohem nebezpečnějšího, napadá Ryana? Jeho pochybnosti se ukáží jako opodstatněné. V okamžiku, kdy ruští vyšetřovatelé pracují na tomto případu a Ryanovi nejspolehlivější spolupracovníci, jako protiteroristický odborník John Clark, míří do Moskvy, čínské jednotky se dají do pohybu s plánem skutečně troufalých rozměrů. Unaveni tím, co vnímají jako domýšlivost Západu, a odhodláni naplnit svůj osud, rozhodnou se Číňané vzít vše do vlastních rukou. Pokud uspějí, svět v takové podobě, v jaké ho známe, už nikdy nebude stejný. Když se jejich záměr nezdaří… důsledky si nikdo netroufá pojmenovat. Clancy v tomto svém vrcholném díle spojuje výjimečný realismus a autentičnost, tak typické pro jeho styl s detailně propracovanou a vybroušenou zápletkou včetně nevšedně vybraných hrdinů.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 9.11.2012.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 1.10.2020 a svátek má
Igor, zítra Olívie / Oliver.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy