Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Medicína katastrof

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Medicína katastrof
kódPE116344
ISBN
EAN9788080633615
Autor
VydavatelOsveta
Cena s DPH690 Kč
Cena bez DPH600 Kč
Doporučená cena812 Kč
Ušetříte122 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 690 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Učebnica Medicína katastrof umožňuje získať komplexnejšie informácie vo vzťahu ku krízovej medicíne a medicíne hromadných nešťastí a katastrof. Je členená do všeobecnej a špeciálnej časti s celkovým počtom 32 kapitol, ktoré sú doplnené literárnymi odkazmi. Kniha je primárne určená lekárom urgentnej medicíny a zdravotníckym záchranárom, pracovníkom operačných stredísk, študentom lekárskych fakúlt a študentom urgentnej zdravotnej starostlivosti, riadiacim pracovníkom všetkých zložiek integrovaného záchranného systému (IZS), krízovým manažérom na každom stupni pozície, tiež príslušníkom polície, železničnej polície, civilnej ochrane a ozbrojeným silám. Nezdravotníkom pomôže poznať činnosti záchrannej zdravotnej služby, urgentných príjmových oddelení a nemocníc, zdravotníkom osvetlí niektoré aspekty činností pri hromadných nešťastiach a katastrofách, ktoré sú pre radových pracovníkov menej viditeľné. Všetkým odhalí dôležitosť vzájomného poznania špecifických aktivít jednotlivých zložiek IZS, ktoré môže zlepšiť teoretickú aj praktickú spoluprácu
a súčinnosť.

Kniha je vhodná aj pre lekárov iných špecializácií, ktorí pracujú na oddeleniach centrálnych príjmov. Ako teoretická opora pre situácie, ktoré nie sú bežné a každodenné, sa odporúča aj ostatným zdravotníckym pracovníkom.


Knihu možno odporučiť aj tlačovým a elektronickým spravodajcom, kompetentným autoritám a krízovým manažérom, ktorí bezprostredne nepracujú v IZS, aby si mohli zvýšiť rozhľad o všetkom, čo súvisí s hromadnými nehodami a videli, aká obrovská súčinnosť je potrebná pri zásahoch s hromadným výskytom zranených.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 26.9.2020 a svátek má
Andrea, zítra Jonáš.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy