Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Matematika v príkladoch

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Matematika v príkladoch
kódMK107560
ISBN978-80-1000-988-6
EAN9788010009886
Autorkolektív autorov
VydavatelSlovenské pedagogické nakladateľstvo
Cena s DPH242 Kč
Cena bez DPH210.4 Kč
Doporučená cena285 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 242 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Najnovšia zbierka štandardných i neštandardných úloh z matematiky na precvičenie a zopakovanie učiva základnej školy, ako aj na prípravu na prijímacie skúšky na stredné školy. Je vypracovaná v súlade so zmenami vyplývajúcimi z poslednej reformy vzdelávania u nás.Zbierka je rozčlenená podľa obsahu učiva matematiky v ZŠ do tematických celkov.
Obsahuje viac ako 1 100 príkladov. Nájdete v nej veľa slovných úloh, úlohy na percentá, kombinatoriku, štatistiku, pravdepodobnosť, ale aj príklady zamerané na učivo o trojuholníkoch, štvoruholníkoch, povrchoch a objemoch telies. Sú tu tiež úlohy z environmentálnej výchovy, ako aj príklady súvisiace s inými vyučovacími predmetmi. Jednotlivé tematické celky obsahujú vždy najprv štandardné a potom problémové úlohy. Tieto sú uvedené hlavne preto, lebo podobné úlohy sa vyskytujú aj v testoch na prijímacích skúškach na stredné školy.

Vzhľadom na veľký počet jednoduchých, náročnejších či problémových úloh zameraných na učivo matematiky celej ZŠ, na ktorých je možné overiť, ako žiak dokáže riešiť reálne situácie, prípadne uplatňovať myslenie a tvorivosť, odporúčame používať zbierku od 7. ročníka ZŠ. Za textom každého príkladu je uvedený výsledok. Riešenia niektorých náročnejších príkladov, označené hviezdičkou (*), sú v poslednej kapitole zbierky.

Na konci publikácie nájdete dva didaktické testy. Sú podobné ako testy na prijímacie skúšky na stredné školy. Obsahujú úlohy s voľbou odpovedí aj úlohy, v ktorých je potrebné nájsť ich riešenie.

Táto premyslene zostavená zbierka bude nenahraditeľným pomocníkom všetkým žiakom 2. stupňa základných škôl pri opakovaní učiva matematiky, ako aj pri príprave na prijímacie skúšky na stredné školy.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 16.5.2021 a svátek má
Přemysl, zítra Aneta.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy