Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Mama, buď mojím princom

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Mama, buď mojím princom
kódPE112660
ISBN
EAN9788097059200
Autor
VydavatelIntegrity Solutions
Cena s DPH442 Kč
Cena bez DPH384.3 Kč
Doporučená cena520 Kč
Ušetříte78 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 442 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Renomovaná slovenská psychoterapeutka prostredníctvom 13 kazuistík ponúka vhľad do terapeutickej práce s deťmi a ich rodičmi. Psychoterapia je vedená psychoanalytickým porozumením separačných a individuačných procesov detí vo vzťahovom priestore medzi rodičom a dieťaťom. Neexistuje iný terapeutický model, ktorý by ponúkol také hlboké poznanie vnútorných psychických procesov dieťaťa, akým je práve vzťahová psychoanalýza. Porozumenie vzťahu medzi dieťaťom a rodičom je dôležitým katalyzátorom psychického pohybu vo vzťahovom systéme a je nositeľom takej zmeny, ktorá rodičovi prináša emočnú úľavu a radosť zo svojho potomka a dieťa posúva do zrelšej vývinovej fázy. Detská psychoanalýza prebieha formou hry,pretože dieťa na gauč nepoložíte! Takisto, ako u dospelej klientely, využíva asociatívnu metódu, ale vyjadrovacím jazykom je hrová aktivita dieťaťa v přenosovém priestore s terapeutom. Prostredníctvom hrových aktivít detských klientov a ich terapeutického sprevádzania autorka preniká do podstaty toho, prečo dieťa ostáva vývinovo fixované v nezrelých emočných fázach. Ponúka dieťaťu bezpečný vzťahový priestor, projektívne plátno a hrové symboly, ktoré vychytávajú detské bolesti a pomáhajú ich liečiť. Jednotlivé príbehy Vás uvedú do spoločného priestoru rodiča a dieťaťa, ale aj psychoanalytika a dieťaťa, kde sa odohrávajú malé drámy o sebazáchovu detského ega a pokusy o jeho zrelší vývin.

Publikácia, doplnená o autentické kresby a fotodokumentáciu hrových projekcií malých klientov, je určená nielen odbornej verejnosti, ale poskytne množstvo užitočných rád všetkým rodičom, ktorí sa cítia bezmocní pri výchove svojich ratolestí.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 6.10.2013.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 21.10.2021 a svátek má
Brigita, zítra Sabina.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy