Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Martha & Tena dvojhlasně

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření > Biografie, osudy, životopisy

kniha Martha & Tena dvojhlasně
kódEM0031261
ISBN978-80-2490-860-1
EAN9788024908601
AutorElefteriadu Martha a Tena
VydavatelIkar
Cena s DPH217 Kč
Cena bez DPH188.7 Kč
Doporučená cena249 Kč
Počet stránek392 stran
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměr150 x 213 mm
Hmotnost624 g

Cena této knihy byla jen 217 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

V polovině 60. let je beatová horečka v plném proudu. Pražské kluby pulzují v rytmu Blue Effect a George & Beatovens, v Brně koncertují Bluesmani, The Shakers, Atlantis, Synkopy ´61 a mnozí další. V té době přivede kytarista Ivan Sultanov do skupiny Vulkán dvě řecké dívky na "sbory". Již po prvních zkouškách je jasné, že Martha a Tena Elefteriadu jsou objev a rozhodně nebudou stát v pozadí.Originální, příjemná barva ženských altů a ladění, jež je i v našem muzikálním prostředí vzácné, si získávají stále více a více posluchačů. Účastí na Bratislavské lyře v roce 1970, kdy zpěvačky obdrží za píseň To všetko bolo včera stříbrnou Lyru, vstupují prostřednictvím obrazovek do povědomí široké veřejnosti. Po první úspěšné LP desce Dál než slunce vstává vychází mnoho jejich singlů a hudebních alb s repertoárem od swingu až po pop-rock. A jejich vytříbený cit pro určité hudební vlivy a styly je provází dodnes při jejich dalších tvůrčích záměrech.Co všechno musely po útěku z Řecka prožít a podstoupit, než se sžily s českým prostředím? Co jim život na výsluní populární hudební scény dal a vzal? Kdo ovlivnil jejich osud, kdo jim pomáhal a kdo pomoc nenabídl? Jaká je jejich životní filozofie? Dvě ženy, výborné zpěvačky narozené ve znamení Panny a Berana, jejichž jižanský temperament se odráží i v jejich originální hudbě a které vnímáme jako jeden jediný sladěný celek, přestože jsou tak odlišné, mají už celou řadu let své místo na Olympu české populární hudby...

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 5.10.2013.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 30.11.2021 a svátek má
Ondřej, zítra Iva.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy