Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Seznam článků | Moje kniha

Knihy, knihkupectví, knížky online - seznam článků

nacházíte se zde: Moje kniha > Články

Prodej knih pozastaven
Prodej knih pozastaven - z moje-kniha.cz je knižní katalog
2.1.2013 Dovolená
Dovolená
Od 7. - 12. ledna 2013 i z důvodu invetury dodavatelů máme dovolenou. Objednávky začínáme vyřizovat od 14. ledna 2013.  
Tomio Okamura Umění vládnout
Kdo je to Tomio Okamura není asi nutno vysvětlovat. Je to zhruba rok kdy vyšla kniha Tomio Okamura český sen
Probuzený milenec
Hlavním hrdinou, knihy, kterou Vám zde opět představuji z řady upírských románů, je cholerický upír Zsadist z kmene bojovníků Bratrstva černé dýky..
Velikonoce-nápady na velikonoční stůl
Tak a už se nám zase blíží svátek jara a spolu s ním samozřejmě i krásné přírodu probouzející jaro, kytičky, jasné slunečné nebíčko a na louce pasoucí se ovečky. Takový krásný kýčovitý obrázek tohoto ročního období, ale pro mnohé z nás nádherný.Proto Vám zde představuji knihu plnou nápadů pro tento velikonoční svátek, můžete se nechat inspirovat..
Škola noci 1-5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná
Příběh, který napsala Zoey Redbirdová, je rozdělen do sedmidílné ságy.Já Vás zde ale seznámým s první pěticí této ságy,která Vás zavede do prostředí upírů, konkrétně do života jedné velice mladé upírky Zoey..
16.2.2011
Vyšla nová upírská kniha, tentokrát s názvem Krevní pouta - dluh krve. Děj této úchvatné sci-fi hororové knihy je samozřejmě opět plný krve :D jak již samotný název napovídá.  Po řadu let žil upír jménem Henry Fitzroy, nepřímý potomek Jindřicha VIII, dle zákona upířího kodexu. 
Magie a manipulace mysli - Derren Brown
A máme zde další velice zajímavou doslova ,,magickou" knihu od znnámého spisovatele Derrena Browna, který nevěří v paranormální jevy a právě proto se snaží prostřednictvím svých knih objasnit původ zdánlivě neuvěřitelných jevů. 
 Úžasný svět dinosaurů
Tak a máme tady další novinku ze světa knih pro děti! Ano, uhodli jste, je to právě ta
Dan Brown a jeho záhadná díla ( Ztracený symbol)
Dan Brown je tak skvělý spisovatel, že jeho díla se na prodejních pultech moc dlouho neohřejí a okamžitě se tak stávají bestselery. A to nejspíše proto, že se v jeho knižních dílech až dá se říci znepokujícím způsobem mísí realita s fantazií. 
Joy fieldingová - V pavučině vztahů
  Joy Fieldingová je autorkou zejména psychologických románů se zaměřením na mezilidské vztahy. Její díla se během okamžiku stala bestselery. 
Miroslav Donutil - Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím
Miroslav Donutil je výborný herec a vypravěč a dokazuje to nejen ve svých filmech, ale i v knihách či nahávkách v podobě CD.
Alice a její muži / Hříšná Lizzie
Alice Openshawová a Anne Leighová, hlavní hrdinky dvou novel, kterou pro nás napsala Elizabeth Gaskellová mají mnoho společného. Do jejich života do jisté doby velice poklidného zasáhne jistá událost a ony budou muset čelit nepřízni osudu..
Hraničářův učeň - Nositelé dubového listu
Další v pořadí již čtvrtá kniha z edice Hraničářův učeň s názvem Nositelé dubového listu jistě potěší mnoho sklaních fanoušků této fantazijní knižní série.
Velký průvodce dietami
Skvělá kniha plná receptů a rad na to, jak snadno a rychle zhubnout. Možná  jste si dali jako předsevzetí do nového roku právě toto přání.
Ivo Toman - MOTIVACE ZVENČÍ JE JAKO SMRAD
Doporučujeme novou knihu od autora Ivo Tomana "MOTIVACE ZVENČÍ JE JAKO SMRAD", jejiž kmotry jsou Jan Mühlfeit (prezident evropského Microsoftu), Tomio Okamura (viceprezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur) a Ivan Pilný (prezident TUESDAY Business Network).
ČARODĚJUV UČEŇ
  Když jsem popré narazila na tuto knihu, tak se mi vynořila v hlavě vzpomínka z dětství, jak sedím jako dítě na gauči a moooc se bojím, v televizi totiž dávají pohádku Čarodějův učeň. A už dopředu vím jak hrozně se budu bát až tam bude Mistr a to jeho oko.
Kniha Vánoční Cukroví – skvělá inspirace na časy sváteční
  Čeká vás oslavička malá či větší? Nebo budete vdávat dceru a chystáte se upéci cukroví, které bude opravdu skvěle chutnat všem hostům? Nebo si chcete dopřát pouze relaxaci při televizi a kávičce? Pak tady právě pro Vás máme tuto knihu plnou těch nejlepších receptů na cukroví. A To v počtu 1001!Se spoustou fotek a obrázků. Také se již kvapem blíží Vánoce a s nimi v závěsu Nový Rok. Ať se je chystáte strávit sami, nebo s přáteli budou se Vám tyto recepty určitě hodit, protože s plným žaludkem se jistě slaví mnohem lépe, že?
HARRY POTTER – FILMOVÁ  KOUZLA
Tak vážení a milí čtenáři a samozřejmě také milovníci maldého a milého kouzelníka Harryho  Pottera, filmoví producenti se totiž rozhodli zveřejnit několik svých tzv.kouzel ve vytváření triku v kouzlení tohoto báječného mysteriózního pohádkového příběhu na pokračování. Jak jistě víte v kinech právě proběhla premiéra nového a též posledního dílu tohoto velice úspěšného filmu na pokračování , tentokráte s názvem Relikvie smrti.
Mikuláš je za dveřmi a kdo to vlastně byl?
Hurá, hurá a přijde zase Mikuláš, raduje se tradičně spousta dětí na celém světě. Ano vážení a milí, zase se nehorázně rychle blíží konec roku a s ním přichází do většiny domácností i Mikuláš, nebo i u nás už používaný název Santa, no ten Klaus přece co přichází k dětem s plným pytlem sladkostí, pro hodné děti skvělé nadílky. Tento den právě spadá na den 6 prosince, tedy přesně v den, kdy ten ,,lidský“ Mikuláš zemřel. Nepřichází ovšem bohužel tak zcela úplně sám samotinký se sladkým a milým úsměvem na retech.
Tajná řeč boží
Již příští týden se uskuteční návštěva Madeleine Albrightové v Praze. Mimo křtu své nové knihy "TAJNÁ ŘEČ BROŽÍ" a autogramiády navštíví také rozhlas a televizi! "Pomalu mi docházelo, že aniž bych to vědomě plánovala, staly se šperky součástí mého osobního diplomatického arzenálu. Bývalý prezident George H. W. Bush proslul svým výrokem "Čtěte mi ze rtů!" (Read my lips). Začala jsem své kolegy i reportéry žádat, aby "četli z mých broží" (Read my pins)."
Kmotr Mrázek půjde do kin
Kmotr Mrázek půjde do kin Knižní bestseller Kmotr Mrázek se dostane na filmová plátna. Tohoto zajisté nelehkého úkolu se ujal režisér Petr Nikolaev. Předpokládá se, že díky výsledku voleb bude mít snímek snazší život. Hlavní roli by mohl ztvárnit Ondřej Vetchý. Knižní trilogii Kmotr Mrázek napsal Jaroslav Kmenta a vydalo ji nakladatelství MF DNES.
Sledujte nás na twitteru
Jsme si dobře vědomi, že rychlost informací je v dnešní době to nejdůležitější. Abychom se Vám ještě více přiblížili, jsme odedneška i na twitteru. A co to ten twitter vlastně je? Pokud bych to měl popsat nějak velmi jednoduše, je to takový hodně malý facebook. Twitter je nový moderní kanál na rychlé sdílení informací. A od dnešního dne zde najdete i náš obchod pod názvem moje_kniha.
Lance Armstrong
97.ročník Tour de France odstartuje už zítra v sobotu 3.7.2010 a legendární cyklista Lance Armstrong oznámil, že Tour de France letos pojede naposledy. Definitivně. Tuto bezesporu ikona cyklistického sportu nedokázala porazit ani zákeřná rakovina. Lance Armstrong se po zákeřné nemoci, která spoustu lidí odsoudí k smrti, nevzdal. Dokázal se vzepřít sám ve své hlavě a zvítězil. Zvítězil nejen nad nemocí, ale vrátil se zpět a celému světu ukázal že se dokáže přejít v té nejlepší formě a opět vyhrával a to v těch nejtěžších závodech mezi které Tour de France bezesporu patří.
Jídlo jako životní styl
Jídlo jako životní styl je kniha ve které Vám poradí poradce na výživu Petr Havlíček a Petra Lemschová. Petra Havlíčka určitě znáte ze známehopřadu televize Prima "Jsta to co jíte". V tomto pořadu společně s paní doktorkou Kateřinou Cajthamlovou pomohli několika desítkám lidí ke správným návikům a díky tomu i ke spokojenějšímu životu.
Simpsonovi - Komiksový nářez
A máme tu opět rodinu Simpsonových. V plné sestavě a plné síle, s novou várkou dobrodružství. Podíváte se s nich panu Burnsovi až do žaludku (doslova), navštívíte cirkus, podlehnete spisovatelské mánii a v Lízině podání objevíte nový hudební styl. ......
22.7.2009 T.M.A.
T.M.A.
Knižní novela T.M.A. vznikla podle scénáře ke stejnojmennému filmu. Režie se ujal jeden z nejvýznamnějších tvůrců české kinematografie Juraj Herz, který natočil legendární snímky jako Spalovač mrtvol, Panna a netvor nebo Petrolejové lampy. Námět napsal Martin Němec a společně s režisérem pak vytvořili scénář tohoto mysteriózního hororu. T.M.A. je napínavý příběh Marka, který se rozhodl opustit kariéru hudebníka, usadit se v opuštěném domě na samotě a věnovat se malířství. Dům, kde strávil s rodiči a sestrou dětství, má však ponurou minulost.
29.6.2009 Krvavý orel
Krvavý orel
Ve svém románu Krvavý orel představuje Craig Russell detektiva Jana Fabela, vrchního komisaře hamburské policie, jemuž v žilách koluje skotská krev a který byl obdařen pronikavým intelektem i neomylným instinktem. Má pověst nejzkušenějšího muže Útvaru pro vyšetřování vražd a snad právě proto se s ním rozhodl utkat v nelítostném souboji démonický muž, který si říká Syn Svenův a má na svědomí životy dvou mladých žen. Obě zemřely děsivou smrtí při vikinském rituálu zvaném Krvavý orel, o němž se doufalo, že je dávno zapomenutý. Když detektiv Fabel začíná pátrat po tajemném vrahovi, ještě netuší, že za hrůzami, které dvěma rituálními vraždami zdaleka nekončí, je něco mnohem strašlivějšího než náboženské blouznění. Soukolí zla se dává do pohybu a Jan Fabel stojí tváří v tvář nepříteli, který ho převyšuje.
26.5.2009 Star Wars
Star Wars
NEMĚJTE STRACH. TO JE JEN SOUBOJ SVĚTELNÝCH MEČŮ. NEDĚSTE SE. TO JEN HVĚZDA SMRTI ZNIČILA DALŠÍ SVĚT. UKLIDNĚTE SE, JE TO JEN FILM, A JE TO JEN PRO…“ Tak začínala reklamní kampaň na „vesmírné fantasy“ z roku 1977, které si kina odmítala zamluvit ze strachu, že na něj nikdo nepůjde. O třicet let, šest filmů a bezpočet milionů fanoušků později, vychází tato kniha Star Wars čerpající z archivu společnosti Lucasfilm Ltd., aby vás seznámila s unikátní a nevídanou historií filmů Star Wars a vzdala hold nejen jim, ale i inovacím, jejichž vznik podnítily KNIHA STAR WARS OBSAHUJE: .............
21.4.2009 Rozbřesk
Rozbřesk
Čtvrtý díl celosvětově úspěšné romaticko-hororové ságy, jejíž první díl Stmívání se již dočkal filmového zpracování. Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou.
Josef Fritzl - Netvor z Amstettenu
Jak byste nazvali člověka, který fanaticky obdivuje Adolfa Hitlera, fyzicky a psychicky terorizuje svou rodinu a znásilňuje nejen dívky na ulici, ale i svou jedenáctiletou dceru, kterou v jejích osmnácti uvězní na dalších 24 let do plesnivé podzemní kobky, kde  ....
12.2.2009 Brisingr
Brisingr
Přísahy, zkoušky oddanosti, mocné síly se střetnou...Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem......
Operace Valkýra
Pokus o zavraždění Vůdce nacistické říše.Atentát na Hitlera z 20. července 1944 byl velkým úspěchem a paradoxně i hlavním selháním hnutí odporu proti nacistickému režimu. Bomba, která explodovala onoho dne ve Vůdcově hlavním stanu a která měla na místě ukončit diktátorův život, představovala vyvrcholení......
1918: Vznik ČSR
Na podzim roku 1918 se politická mapa střední Evropy dramaticky změnila. Konec první světové války s sebou přinesl i konec mnohonárodnostní rakousko-uherské monarchie.
Nástěnka
Dnes je 16.5.2021 a svátek má
Přemysl, zítra Aneta.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy