Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Alamut

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Alamut
kódMK73819
ISBN80-7145-926-7
EAN9788071459262
AutorVladimír Bartol
VydavatelSlovart
Cena s DPH418 Kč
Cena bez DPH363.5 Kč
Doporučená cena492 Kč
Ušetříte74 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 418 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Príbeh vystupujúci ako fatamorgána z dávnej minulosti. Ako hrozivá legenda sa prelieva z čias minulých do dnešných dní. Je to podobenstvo, ktoré môže mať tak veľa spoločného so súčasnosťou. Ústredný hrdina románu Hasan Ibn Sabáh, vychýrený a krutý zakladateľ sekty ismaílcov, zhromaždil koncom jedenásteho storočia v nedobytnej horskej pevnosti Alamut ( Orlie hniezdo ) na severe Iránu viacero utečencov z okolitých krajín. Ich úlohou bolo vychovávať, učiť a cvičiť armádu pravoverných, cnostných a odvážnych fidáíov. Všetkým vštepoval svoju neprekonateľná vôľu Hasan Ibn Sabáh – s prísľubom, že raz pre nich otvorí brány raja. Zároveň s cvičením a výchovou fidáíov sa v inej, skrytej časti pevnosti školili dievčatá – v háreme sa učili umeniu lásky; súčasne však dostávali lekcie z koránu, poézie, rétoriky či brušných tancov. Takto sa podarilo Ibn Sabáhovi získať bojovníkov, ktorí boli ochotní pre ďalšiu cestu do raja urobiť čokoľvek. Fidáíovia sa tak stali zbraňou, akú nepoznala nijaká dovtedajšia armáda...

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 28.9.2020 a svátek má
Václav, zítra Michal.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy