Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Ako naštartovať svoju kariéru

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Ako naštartovať svoju kariéru
kódPE140316
ISBN
EAN9788007021464
Autor
VydavatelPríroda
Cena s DPH248 Kč
Cena bez DPH215.7 Kč
Doporučená cena292 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 248 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.


Pre väčšinu z nás je zamestnanie, hneď po rodine, najdôležitejšou súčasťou života. V zamestnaní trávime viac času než v iných oblastiach života.Niektorí si profesiu zvolili po dôkladnom informovaní sa o zvolenom pracovnom odvetví, iní sa na pozíciu pripravovali absolvovaním náročného štúdia alebo školenia, zatiaľ čo podaktorí sa k práci dostali šťastnou náhodou.Jedni svoju prácu milujú, druhí ju nenávidia, pre niekoho je práca znesiteľná, ale nejako zvlášť ho neuspokojuje.Mnohí sa na svoje momentálne pracovné miesto pozerajú ako na určitú priečku rebríka – každá nasledujúca priečka symbolizuje posun v kariére. Aby si postup zaslúžili, usilovne pracujú a snažia sa získať potrebné zručnosti a vedomosti.Ak patríte medzi ľudí, ktorí majú skutočný záujem posunúť sa v kariére ďalej, mali by ste si najskôr určiť, o aký druh pracovného miesta máte záujem.Napredovanie v kariére je obohacujúca a zaujímavá skúsenosť. Neprináša so sebou len finančné zlepšenie, ale aj zvýšenie postavenia v zamestnaní i v spoločnosti. Čo je najdôležitejšie, budete vo svojom pracovnom živote spokojnejší. Postup v kariére nie je ľahká úloha, ale ak skutočne túžime po posunutí sa vo zvolenej oblasti a ste ochotní vynaložiť adekvátne úsilie, snaha sa vám vyplatí.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 1.10.2020 a svátek má
Igor, zítra Olívie / Oliver.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy