Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Ako dosiahnuť úspech

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Ako dosiahnuť úspech
kódPE117242
ISBN
EAN9788097022440
Autor
VydavatelMiro VESELÝ
Cena s DPH299 Kč
Cena bez DPH260 Kč
Doporučená cena352 Kč
Ušetříte53 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 299 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Ako by ste ohodnotili svoj život? Cítite sa byť úspešní? Žijete tak, ako ste vždy chceli? Realizujete sa v práci naplno a dostávate za to primerane zaplatené? Kniha Ako dosiahnuť úspech rieši práve takéto osobné témy.

Nájdete tu odporúčania určené pre ľudí, ktorí riešia bežné životné problémy. Chýba vám každý deň niekoľko hodín voľného času? Možno aj vy ste si už všimli, ako veľa dnes máme možností a ako málo času máme na ich splnenie. To, čo je pre váš úspech naozaj dôležité je často nenápadná a nie práve pohodlná práca. Neraz ju odložíme a užívame si radšej zábavu. To sa môže stať návykom. Potom prejdú roky a vy si odrazu uvedomíte, že žijete v akomsi čudnom stereotype. Potom si odrazu položíte otázky typu: Ako sa to vlastne stalo? Kam sa to dostal môj život? Máte pocit, že váš život sa dostal do bludného kruhu?

V tejto knihe nájdete témy

- ako si chrániť zdravie

- ako nepodliehať reklame

- ako rozlíšiť čo je podstatné a čo zbytočné

- ako dosiahnuť zdroje pasívneho príjmu

- ako uniknúť manipulácii médií

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 29.9.2020 a svátek má
Michal, zítra Jeroným.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy