Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client1/web1/web/res/fce.inc.php on line 4
Knihy, knihkupectví, knížky online | Moje kniha

Ako dosiahnuť úspech 123237

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Ako dosiahnuť úspech 123237
kódPE123237
ISBN
EAN9788097080976
Autor
VydavatelMiro VESELÝ
Cena s DPH371 Kč
Cena bez DPH322.6 Kč
Doporučená cena436 Kč
Ušetříte65 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 371 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

V úvodnej časti sa autor venuje desiatim príčinám, prečo najčastejšie ľudia zažívajú pocit neúspechu. Napríklad bezcieľnosť, neinformovanosť, negativizmus, či povrchnosť. Tieto stavy celkom zákonite plodia problémy. Ako sa im vyhnúť? O tom je durhá časť knihy.

Nájdete tu odporúčania, ako si vytýčiť ciele, prekonávať problémy, hospodáriť s časom i zdrojmi. Keďže jedným z najčastejších dôvodov neúspechu v živote je nízke sebavedomie, celá tretia časť knihy Ako dosiahnuť úspech sa venuje práve tejto téme. Ako sa naprogramovať na úspešnú osobnosť?

Autor odporúča, aby ste zamerali svoju pozornosť na to, čo môžete druhým dať. Pozornosť, uznanie. A na to, aby sa vám to podarilo je dobré naprogramovať svoje podvedomie. Táto časť je skrátene prevzatá z jeho knihy Sebavedomie do vrecka.

Asi najhodnotnejšou časťou knihy Ako dosiahnuť úspech je záverečných 16 strán, ktoré sú takmer prázdne. Sú tam len otázky a voľné miesto na vaše odpovede. Pomôžu vám zmapovať si váš život.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 29.9.2020 a svátek má
Michal, zítra Jeroným.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
Správa sociálních sítí a optimalizace komunikačních procesů, to dnes řeší stále větší množství firem. Pokud provozujete např. Facebook, pak zvažte, zda by vám externí správa sociálních sítí nepřinesla úsporu času i starostí. Rád vám se správou různorodých sociálních sítí pomůžu, ať už se jedná o komunikaci nebo placenou propagaci.
Aktivní přístup a komunikace s fanoušky je pro sociální sítě a efektivní marketing na sociálních sítích nutnost. Pokud plně nerozumíte konkrétním sítím, nebo nevíte, jak plně využít jejich potenciál, pak vsaďte na odbornou správu sociálních sítí od specialisty nebo školení sociálních sítí.
Pokud máte představu, že kvalitní správa sociálních sítí je pouze o masivní akvizici nových fanoušků, je čas vás zase pěkně uvést do reality. Správa sociálních sítí slouží k budování dobrého vztahu s fanoušky / zákazníky. Se získáváním nových fanoušků pomůžeme např. kombinací benefitu (sleva pro fanoušky) a výkonové PPC reklamy v rámci sociálních sítí, která na benefity upozorní přesně definovanou a konzultovanou cílovou skupinu.
Správa je jedna a věc a věc druhá je podpora profilu pomocí reklam. Reklama na Facebooku totiž učinně osloví vaše cílové publikum. Dává vám to možnost říct jim, jaké služby nebo zboží nabízíte a jak jste skvělí. Spousta firem to tak dělá a je škoda, že vy třeba ne. Vhodně spolu definujeme vaše cíle a pomocí vhodného obsahu budeme oslovovat nové zákazníky.
další odkazy