Manažment a jeho aplikácia v sociálnej praci

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Manažment a jeho aplikácia v sociálnej praci
kódPE115212
ISBN
EAN9788392861348
Autor
VydavatelDATAPRESS
Cena s DPH178 Kč
Cena bez DPH154.8 Kč
Doporučená cena205 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 178 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Monografia Manažment a jeho aplikácia v sociálnej práci poukazuje na príčinné súvislosti vzniku a vývoja manažmentu, manažérske praktiky používané v minulosti, ktoré boli základom súčasných metód a ich vyústenie do nových trendov a praktík, participácie a spolupráce krajín pri riadení a manažovaní činností sociálnej práce v spoločnosti.

Úloha manažmentu v sociálnej práci spočíva v podpore, riadení a pomoci profesionálnym pracovníkom pôsobiacim v sociálnej oblasti. Pretože činnosť sociálneho manažmentu v dobe svetovej hospodárskej krízy, veľkých spoločenských a politických zmien nie je vôbec ľahká, je potrebné uplatňovať v ňom tvorivý, praktický a pragmatický prístup obsahujúci sociálnu zodpovednosť, odborné znalosti, bezúhonnosť a morálne hodnoty.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 3.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 22.1.2018 a svátek má
Slavomír, zítra Zdeněk.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy