Makulární degenerace. Trendy v léčbě věkem podmíněné makulární degenerace

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha Makulární degenerace. Trendy v léčbě věkem podmíněné makulární degenerace
kódEM0188040
ISBN
EAN9788020423634
Autor
VydavatelMladá Fronta
Cena s DPH298 Kč
Cena bez DPH259.1 Kč
Doporučená cena350 Kč
Ušetříte52 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 298 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD) je současnou medicínou považovaná za jednoz nejzávažnějších onemocnění, s nímž se v budoucnu v souvislosti s celkovým stárnutím populacebudeme setkávat stále častěji. Významné pokroky v diagnostice a léčbě VPMD v posledním desetiletíumožnily vnést velkou naději na uchování vidění pro většinu pacientů, kteří by byli v terminálníchstadiích odkázáni na pomoc druhých. Podmínkou úspěšné léčby VPMD je však podchytit onemocněnív časných stadiích rozvoje, kdy zrakové funkce nejsou příliš narušené a ještě dobré vidění lze léčboustabilizovat.Cílem publikace je poskytnout čtenářům o tomto onemocnění dostatek aktuálních vědomostí.Úvodní kapitoly jsou věnovány anatomii a fyziologii sítnice, epidemiologii, rizikovým faktorům,klinicko-patologickému obrazu a klasifikaci VPMD.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 7.1.2014.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 18.2.2018 a svátek má
Gizela, zítra Patrik.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy