Sci-fi, fantasy a horory

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření > Sci-fi, fantasy a horory

V této knižní kategorii si přijdou na své milovníci mystických, tajemných, a dá se říci i nerealistických knih. Avšak odreagujete se od nich naprosto skvěle. Záhady a tajemno na Vás číhá za každým rohem. Mezi nejznámější autory tohoto žánru patří : Erich von Daniken  a jeho knihy o UFO, dávných návštěvách mimozemšťanů na naší Zemi. Dále pak můžeme uvést spidovatele Dana Browna a jeho známý Ztracený symbol. Dále pak fantasy knihy, takže kdo si zamiloval film Prsten, tak jiste nepohrdne ani knihou zvanou Hobit též od autore Tolkiena. Samozřejmě nesmíme zapomenout i na horory,známý autor tohoto žánru je např. Stephen King. Takže sami vidíte, že tato knižní kategorie Vám má opravdu co nabídnout, stačí si jen vybrat.

Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy