Oddechová literatura

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření > Oddechová literatura

Právě se nacházíte v knižní kategorii velice oblíbené, protože co je lepšího, než-li si  po práci, nebo po rozhovoru s protivným partnerem či šéfem, usednout k satyře či humoristické knize (Zajíc v pytli) Zajisté vás pobaví například Halina Pawlowská svými neotřelými Banánovými rybičkami. Nebo si jen tak pročistit mozkové závity u křížovek (365 hlavolamů), nebo dobrodružných románů? Milí čtenáři, vše toto shrnuté téma najdete právě u nás a v této knižní kategorii..

Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 23.1.2018 a svátek má
Zdeněk, zítra Milena.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy