Jazyky

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření > Jazyky

V této kategorii najdete mnoho knih určených pro ty, kteří mají zájem naučit se nějaký jazyk. Takže pokud máte v plánu jet do zahraničí, stačí si vybrat knihu z této knižní kategorie a máte vyhráno, protože většina z nich obsahuje i CD s urychleným učením.Stačí si vybrat některou z podkategorií jakými jsou angličtina, nebo dvojjazyčné knihy (Alenka v říši divů, Cesta kolem světa za 80 dní), také si zde přijdou na své obchodníci, právě pro ně je tu podkategorie obchodní angličtina (angličtina pro obchodní praxi -2CD) a jiné ...

Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy