Hobby, zábava a volný čas

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření > Hobby, zábava a volný čas

Právě se nacházíte v kategorii knih hoby zábava a volný čas. Tato kategorie obsahuje více jak 5800 knižních titulů. Pro jednodušší orientaci jsme knihy rozdělili do několika tematických celků. Největší podíl zabere sekce knih o umění, která se díky své velikosti i nadále dělí. Pokud jste vášnivými zahrádkáři, určitě Vás osloví knihy z oddělení o přírodě a zahradě, fauně a chovatelství, nebo přímo chovatelské příručky. Velké množství knih pro všechny milovníky sportu je ať už v pasivní nebo aktivní formě.  Dále zaplesá srdce všech, co mají rádi comics, nebo komix (jak kdo je zviklí říkat) . A na závěr nepřehlédněte knihy z regionálních zdrojů, nebo knihy o domově.

 

Pokud se Vám nedaří najít právě tu knihu nebo autora, které hledáte, nebo neznáte přesný název díla, vyhledávání v horní části.

Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy