Tomio Okamura Umění vládnout

nacházíte se zde: Moje kniha > Články

Kniha Tomio Okamura Umění vládnnout

Kniha Tomio Okamura Umění vládnout

Kdo je to Tomio Okamura není asi nutno vysvětlovat. Je to zhruba rok kdy vyšla kniha Tomio Okamura český sen v níž je popsána životní dráha tohoto čechojaponce, jeho kořeny, dětství i začátky nesnadného podnikání a cesty na vrchol. Po, obrovském úspěchu vychází kniha Tomio Okamura Umění vládnnout. V této knize Tomio představuje svůj názor na politiku, na společnost a zamýšlí se nad nejrůznějšími problémy z mnoha oblastí.  

Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy