Škola noci 1-5: Označená, Zrazená, Vyvolená, Nezkrotná, Pronásledovaná

nacházíte se zde: Moje kniha > Články

Příběh Škola noci , který napsala Zoey Redbirdová, je rozdělen do sedmidílné ságy.Já Vás zde ale seznámým s první pěticí této ságy,která Vás zavede do prostředí upírů, konkrétně do života jedné velice mladé upírky Zoey. Zoey je vlastně mladá začínající upírka, která má nastoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Zoey ač nerada na školu nastoupí, kde posléze zjistí, že má magické nadpřirozené schopnosti které ji přeurčují k tomu, aby se stala velekněžkou.

Vedle tohoto všeho je Zoey přece jen ale dospívající dívkou, se všemi starostmi a problémy tohoto věku. Momentálně Zoey prožívá zamilovanost a to do tří chlapů naráz. A teď k tomu všemu, jakoby toho nebylo málo se stává velekněžkou a od té doby prochází mnoha nebezpečnými zkouškami.

Ve Zrazené, Vyvolené a Nezkrotné čelí intrikám a děsivým proroctvím, zachraňuje kamarády a odhaluje nepřátele, aby se v Pronásledované postavila tváří v tvář pradávnému zlu a pokusila vyřešit si své komplikované vztahy.

Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy