Magie a manipulace mysli - Derren Brown

nacházíte se zde: Moje kniha > Články

Málokdo ví, že Derren brown se narodil v roce 1971 a působyl jako britský psycho-iluzionista. Studoval práva a germanistiku v Bristolu a k hypnóze ho inspirovalo představení hypnotizéra Taylora. Ano uhodli jste, Derren Brown se většinou zabývá hypnózou. Začal se hypmózou zabývat podrobněji a poté s ní vystupovat v barech.

Derren Brown a jeho hypnóza se velice rychle staly hitem a to i v televizi, jež poprvé uvedla jeho pořad s názvem Magie a manipulace mysli. Zanedlouho po jeho uvedení se stává tento jeho pořad hitem. Toto vše se událo během roku 2000 ve Velké británii. O tři roky později se tento pořad uváděl i v naší televizi a též se stal hitem.

Derren Brown od té doby vydal již tři knihy a postupně dobyl za doprovodu svého odborného týmu USA, absolvoval mnoho vystoupení s velkým úspěchem. Vystupoval samozřejmě v celé Británii. Dostal k sobě i oborníky, kteří měli posoudit, je-li Brown podvodník.

Hrál živě v televizi dokonce i ruskou ruletu. V roce 2006 získal cenu Laurence Oliviera za nejlepší zábavní show. Stává se velice populárním po celém světě.

Očividně se Derren Brown velice úspěšně snažil, aby vydělal dost peněz a na nic už nemusel myslet, dělat si starosti. A to se mu povedlo! No není to doslova magické?

 

V této knize s názvem Magie a manipulace mysli, se tedy zabývá, nebo spíše odhaluje či poodkrývá tajemství svých manipulačních technik, dále jak číst z chování lidí, vysvětluje v ní důkladně hypnózu, vysvětluje alternativní medicínu jako placebo efekt a věnuje se také zábavnímu průmyslu kolem magie.

Přeji příjemné počteníčko..

Nástěnka
Dnes je 19.2.2018 a svátek má
Patrik, zítra Oldřich.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy