100 největších tyranů

nacházíte se zde: Moje kniha > Knihy všech žánrů a zaměření

kniha 100 největších tyranů

kódPE25843
ISBN
EAN9788072490639
Autor
VydavatelCOLUMBUS spol. s r.o.
Cena s DPH217 Kč
Cena bez DPH188.7 Kč
Doporučená cena249 Kč
Počet stránekneznámý
Počet CDneobsahuje
Počet DVDneobsahuje
Rozměrnení k dispozici
Hmotnostnení k dispozici

Cena této knihy byla jen 217 Kč s DPH.

Bohužel, momentálně tento produkt není dostupný a nelze objednat.

Víte, že i neblaze proslulý tyran může být po smrti prohlášen za svatého? Víte, který nepříliš vzdělaný řemeslník vehnal do války celé národy? Víte, která královna proslula jako nejkrutější? Na všechny tyto a mnoho dalších otázek odpoví naše další publikace z populární knižní řady 100 nej...
V této různorodé galerii se čtenářům představí osobnosti nejrůznějšího ražení, neblaze proslulé a známé, ale i méně známější. Vedle sebe v ní stojí císař Nero se Stalinem, Čingischán vedle Hitlera a slavná čachtická paní Alžběta Báthoryová vedle knížete Vlada, jenž se proslavil spíše pod svým rodovým jménem - Dracula.
Někteří krutovládci vybudovali celé ohromné říše, jiní naopak zničili všechno kolem sebe, někteří skončili život pokojně v posteli, jiní padli rukama svých vrahů. Ať už však žili a zemřeli jakkoli a dopustili se čehokoli, všichni se nesmazatelně zapsali do lidské historie a všichni zanechali svou stopu na tváři světa.

| Sdílejte s přáteli

Informace o knize byly naposled aktualizovány 9.11.2012.

Další knihy


Zašli známé(mu) odkaz na tuto knihu

vaše jméno
pro koho (email)
kód
opište následující kód před odesláním
Katalog knih
Nástěnka
Dnes je 22.2.2018 a svátek má
Petr, zítra Svatopluk.

Jestlipak už jste jim vybrali
něco hezkého?

moje-kniha.cz na facebooku
Užitečné informace
Napište nám
Vaše jméno:


Váš email:


Vaše zpráva:

Vepište kontrolní kód


Spolupracujeme
Vyzkoušejte nákup spodního prádla prostřednictvím internetu, vyzkoušejte eshop moje-pradlo.cz. Pohodlně z vašeho domova si zde můžete vybrat spodní prádlo různých druhů a velikostí. V nabídce klasického prádla zde najdete tanga, klasické, bokové a stahovací kalhotky a také gelové, push-up, či klasické podprsenky. V kategorii erotické prádlo Vás mohou zaujmout třeba sexy noční košilky, korzety nebo punčocháče. A v nabídce sportovního prádla oceníte kvalitní funkční prádlo, sportovní podprsenky a bezešvé prádlo.
Jestliže pro svoji partnerku hledáte nějaký šperk - ať už se jedná o naušnice, které mohou být různých tvarů, nebo prstýnek, najdete jej a mnohem víc v galerií klemantis.cz. U nás si můžete vybrat náramek dle svého gusta, s korálky nebo bez nich, jak je libo. Velký výběr zajímavých řetízků, např. na nohy, vyrobených ze stříbra, chirurgické oceli nebo bižuterního kovu a další moderní ocelové šperky.
další odkazy